Küpsise poliitika

Just nagu Sina töötad paremini peale mõnda küpsist, on need vajalikud ka kadrinatuulikud.ee veebilehele.  

Küpsis (ingl k cookie) on väike tekstifail, mille veebileht salvestab selle külastamisel Sinu arvutisse, nutitelefoni või muusse seadmesse. 

Küpsiste abil on võimalik teha veebilehe töö tõhusamaks ja pakkuda lehe sirvimisel külastajale võimalikult head ja mugavat kogemust. Küpsised annavad meile statistilist teavet, mis aitavad analüüsida meie veebilehe külastajate käitumismustreid ning kasutada seda turunduses. Näiteks salvestame küpsiste abil Sinu poolt kasutatud seadme IP-aadressi, mis võimaldab meil hiljem Sulle läbi Google’i ja Facebooki oma teenuseid ja pakkumisi tutvustada. 

Küpsiseid võib kasutada nii ühekordsel külastusel (sessiooniküpsised) või ka mitmekordse külastamise puhul (püsiküpsised). Sessiooniküpsiseid kasutatakse külastuse ajal ning need aeguvad veebilehitseja ehk brauseri sulgemisel. Püsiküpsiste abil jäetakse meelde külastaja eelistused ning need säilivad ka pärast lehe sulgemist või seadme taaskäivitamist. 

Küpsiste valikuid saad alati ise eelistuste või lehe seadete kaudu muuta, s.h. keelata või piirata küpsiste salvestamist oma seadmesse ning kustutada küpsised, mis on seni seadmesse salvestunud. Selleks tuleb muuta oma brauseri isiklikke privaatsusseadeid. Täpsemalt on selle kohta võimalik lugeda lehel https://allaboutcookies.org/

polendmaatuulepark.ee kasutab järgnevaid küpsiseid:

Muuda küpsiste seadeid: